IPB65R225C7ATMA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB65R225C7ATMA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB65R225C7ATMA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 11A TO-263-3
Podatkovni listi: IPB65R225C7ATMA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPB65R225C7ATMA2
Številka dela IPB65R225C7ATMA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 650V 11A TO-263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59468 pcs Podatkovni list IPB65R225C7ATMA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 240µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO263-3
Serija CoolMOS™ C7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 225 mOhm @ 4.8A, 10V
Odmik moči (maks.) 63W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena IPB65R225C7ATMA2DKR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 996pF @ 400V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V