IPB65R280C6ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB65R280C6ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB65R280C6ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 13.8A TO263
Podatkovni listi: IPB65R280C6ATMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPB65R280C6ATMA1
Številka dela IPB65R280C6ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 650V 13.8A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4493 pcs Podatkovni list IPB65R280C6ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 440µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263AB)
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 4.4A, 10V
Odmik moči (maks.) 104W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)