SIT9367AC-2B2-25E644.531250G
SiTimeSiTime
SIT9367AC-2B2-25E644.531250G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9367AC-2B2-25E644.531250G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 2.5V 3225 LVDS
Podatkovni listi: 1.SIT9367AC-2B2-25E644.531250G.pdf2.SIT9367AC-2B2-25E644.531250G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9367AC-2B2-25E644.531250G
Številka dela SIT9367AC-2B2-25E644.531250G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 2.5V 3225 LVDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SIT9367
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 1473-30858-1 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 644.531MHz
natančen opis 644.531MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 89mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 67mA Osnovni resonator MEMS