SIT9367AC-2B2-33E312.500000G
SiTimeSiTime
SIT9367AC-2B2-33E312.500000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9367AC-2B2-33E312.500000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 3.3V 3225 LVDS
Podatkovni listi: 1.SIT9367AC-2B2-33E312.500000G.pdf2.SIT9367AC-2B2-33E312.500000G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9367AC-2B2-33E312.500000G
Številka dela SIT9367AC-2B2-33E312.500000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 3.3V 3225 LVDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena 1473-30856-2
SIT9366AC-2B2-33E312.500000G
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)