CS70-B2GA331KANKA
TDK CorporationTDK Corporation
CS70-B2GA331KANKA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS70-B2GA331KANKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 440VAC RADIAL
Podatkovni listi: 1.CS70-B2GA331KANKA.pdf2.CS70-B2GA331KANKA.pdf3.CS70-B2GA331KANKA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS70-B2GA331KANKA
Številka dela CS70-B2GA331KANKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 440VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija CS
Ocene AEC-Q200, X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 445-15872
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc Zmogljivost 330pF