CS70-B2GA331KYVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS70-B2GA331KYVKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 440VAC RADIAL
Podatkovni listi: CS70-B2GA331KYVKA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CS70-B2GA331KYVKA
Številka dela CS70-B2GA331KYVKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 440VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4239 pcs Podatkovni list CS70-B2GA331KYVKA.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CS
Ocene X1, Y2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc Zmogljivost 330pF