CS70-B2GA331KYGKA
TDK CorporationTDK Corporation
CS70-B2GA331KYGKA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS70-B2GA331KYGKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 440VAC RADIAL
Podatkovni listi: CS70-B2GA331KYGKA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CS70-B2GA331KYGKA
Številka dela CS70-B2GA331KYGKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 440VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5970 pcs Podatkovni list CS70-B2GA331KYGKA.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija CS
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc Zmogljivost 330pF