CS70-B2GA331KAVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS70-B2GA331KAVKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 300V RADIAL
Podatkovni listi: 1.CS70-B2GA331KAVKA.pdf2.CS70-B2GA331KAVKA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS70-B2GA331KAVKA
Številka dela CS70-B2GA331KAVKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 300V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 189049 pcs Podatkovni list 1.CS70-B2GA331KAVKA.pdf2.CS70-B2GA331KAVKA.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.295" Dia (7.50mm) Serija CS
Ocene AEC-Q200, X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±10% 300V Ceramic Capacitor B Radial, Disc
Zmogljivost 330pF Aplikacije Safety, Automotive