CC1206KRX7RABB472
YageoYageo
CC1206KRX7RABB472 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KRX7RABB472
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KRX7RABB472.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KRX7RABB472
Številka dela CC1206KRX7RABB472 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 4700PF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1476594 pcs Podatkovni list CC1206KRX7RABB472.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 12062R472KBB20D
CC1206KRX7RABB472-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose