CC1206KRX7RABB471
YageoYageo
CC1206KRX7RABB471 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KRX7RABB471
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 470PF 200V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KRX7RABB471.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KRX7RABB471
Številka dela CC1206KRX7RABB471 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 470PF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1142434 pcs Podatkovni list CC1206KRX7RABB471.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-1989-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 470pF Aplikacije General Purpose