CC1206KRX7RABB332
YageoYageo
CC1206KRX7RABB332 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KRX7RABB332
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KRX7RABB332.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KRX7RABB332
Številka dela CC1206KRX7RABB332 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 3300PF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1073132 pcs Podatkovni list CC1206KRX7RABB332.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-4494-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3300pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 3300pF Aplikacije General Purpose