CC1206KRX7RABB221
YageoYageo
CC1206KRX7RABB221 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KRX7RABB221
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 220PF 200V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KRX7RABB221.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KRX7RABB221
Številka dela CC1206KRX7RABB221 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 220PF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1440724 pcs Podatkovni list CC1206KRX7RABB221.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 220pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 220pF