KUMP-7D58-36
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUMP-7D58-36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUMP-7D58-36
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 15A 36V
Podatkovni listi: KUMP-7D58-36.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUMP-7D58-36
Številka dela KUMP-7D58-36 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 15A 36V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5643 pcs Podatkovni list KUMP-7D58-36.pdf
Vklopite napetost (maks.) 27 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 277VAC - Max
Serija KUMP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1393117-2 delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 36VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 15A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A) Napetost tuljave 36VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.08 kOhms
Moč tuljave 1.2 W Tok tekočine 33.3mA