MOV-07D561KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D561KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D561KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 560V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D561KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D561KTR
Številka dela MOV-07D561KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 560V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 582972 pcs Podatkovni list MOV-07D561KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 560V Napetost Varistorja (Min) 504V
Napetost Varistorja (Max) 616V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 460V Največji AC volt 350V
Lastnosti - Energija 30J
natančen opis 560V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MOV-07D680KTR
MOV-07D680KTR
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Na zalogi: 704533 pcs
Prenesi: MOV-07D680KTR.pdf
RFQ
MOV-07D561K
MOV-07D561K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 560V 1.2KA DISC 7MM