MOV-07D621K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D621K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D621K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 620V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D621K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D621K
Številka dela MOV-07D621K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 620V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 869776 pcs Podatkovni list MOV-07D621K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 620V Napetost Varistorja (Min) 558V
Napetost Varistorja (Max) 682V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 505V Največji AC volt 385V
Lastnosti - Energija 33J
natančen opis 620V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 80pF @ 1kHz