MOV-07D621KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D621KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D621KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 620V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D621KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D621KTR
Številka dela MOV-07D621KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 620V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1351178 pcs Podatkovni list MOV-07D621KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 620V Napetost Varistorja (Min) 558V
Napetost Varistorja (Max) 682V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena MOV-07D621KTR-ND
MOV-07D621KTRTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 505V
Največji AC volt 385V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Energija 33J natančen opis 620V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 80pF @ 1kHz