MOV-14D911KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-14D911KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-14D911KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: 1.MOV-14D911KTR.pdf2.MOV-14D911KTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-14D911KTR
Številka dela MOV-14D911KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4036 pcs Podatkovni list 1.MOV-14D911KTR.pdf2.MOV-14D911KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 910V Napetost Varistorja (Min) 819V
Napetost Varistorja (Max) 1.001kV Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 745V Največji AC volt 550V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 175J
natančen opis 910V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 220pF @ 1kHz