MOV-20D102K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D102K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D102K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D102K.pdf2.MOV-20D102K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D102K
Številka dela MOV-20D102K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129257 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D102K.pdf2.MOV-20D102K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1kV Napetost Varistorja (Min) 900V
Napetost Varistorja (Max) 1.1kV Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 825V Največji AC volt 625V
Energija 310J natančen opis 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MOV-20D121K
MOV-20D121K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
Na zalogi: 299204 pcs
Prenesi: MOV-20D121K.pdf
RFQ
MOV-14D911KTR
MOV-14D911KTR
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 4036 pcs
Prenesi: MOV-14D911KTR.pdf
RFQ
MOV-20D102KTR
MOV-20D102KTR
Opis: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM