MOV-20D101KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D101KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D101KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D101KTR.pdf2.MOV-20D101KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D101KTR
Številka dela MOV-20D101KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139533 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D101KTR.pdf2.MOV-20D101KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 100V Napetost Varistorja (Min) 90V
Napetost Varistorja (Max) 110V Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Disc 20mm
Druga imena MOV-20D101KCT
MOV-20D101KCT-ND
MOV-20D101KTRCT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 85V
Največji AC volt 60V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 45J
natančen opis 100V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 4000pF @ 1kHz