MOV-20D112KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D112KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D112KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 1100V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D112KTR.pdf2.MOV-20D112KTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D112KTR
Številka dela MOV-20D112KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 1100V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3961 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D112KTR.pdf2.MOV-20D112KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1.1kV Napetost Varistorja (Min) 990V
Napetost Varistorja (Max) 1.21kV Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 895V Največji AC volt 680V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 342J
natančen opis 1.1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 360pF @ 1kHz