MOV-20D102KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D102KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D102KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D102KTR.pdf2.MOV-20D102KTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D102KTR
Številka dela MOV-20D102KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4904 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D102KTR.pdf2.MOV-20D102KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1kV Napetost Varistorja (Min) 900V
Napetost Varistorja (Max) 1.1kV Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 825V Največji AC volt 625V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 310J
natančen opis 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1kHz