MOV-20D151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D151K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D151K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D151K.pdf2.MOV-20D151K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D151K
Številka dela MOV-20D151K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294403 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D151K.pdf2.MOV-20D151K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 150V Napetost Varistorja (Min) 135V
Napetost Varistorja (Max) 165V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 125V Največji AC volt 95V
Energija 70J natančen opis 150V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 2700pF @ 1kHz