MOV-20D121KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D121KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D121KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D121KTR.pdf2.MOV-20D121KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D121KTR
Številka dela MOV-20D121KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 266998 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D121KTR.pdf2.MOV-20D121KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 120V Napetost Varistorja (Min) 108V
Napetost Varistorja (Max) 132V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 100V Največji AC volt 75V
Energija 55J natančen opis 120V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 3300pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MOV-20D152K
MOV-20D152K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 1500V 6.5KA DISC 20MM
Na zalogi: 60162 pcs
Prenesi: MOV-20D152K.pdf
RFQ
MOV-20D121K
MOV-20D121K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM