VDRS14T350TSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS14T350TSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T350TSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 560V 4.5KA DISC 16.5MM
Podatkovni listi: VDRS14T350TSE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T350TSE
Številka dela VDRS14T350TSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 560V 4.5KA DISC 16.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172939 pcs Podatkovni list VDRS14T350TSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 560V Napetost Varistorja (Min) 504V
Napetost Varistorja (Max) 616V Serija VDRS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 16.5mm
Druga imena 2381 595 53516
2381 595 53516-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 460V
Največji AC volt 350V Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 156J
natančen opis 560V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 325pF @ 1kHz