VDRS14T385BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS14T385BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T385BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 620V 4.5KA DISC 16.5MM
Podatkovni listi: VDRS14T385BSE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T385BSE
Številka dela VDRS14T385BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 620V 4.5KA DISC 16.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148318 pcs Podatkovni list VDRS14T385BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 620V Napetost Varistorja (Min) 558V
Napetost Varistorja (Max) 682V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 16.5mm
Druga imena 2322 595 53816
BC1457
VDRS14T385BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 505V
Največji AC volt 385V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 110J
natančen opis 620V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 280pF @ 1kHz