VDRS14T420TME
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T420TME
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 14D 4500A 420V KNL18 TAPE
Podatkovni listi: VDRS14T420TME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T420TME
Številka dela VDRS14T420TME Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 14D 4500A 420V KNL18 TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112774 pcs Podatkovni list VDRS14T420TME.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 680V Napetost Varistorja (Min) 612V
Napetost Varistorja (Max) 748V Serija VDRS
Paket / primer Disc 16.5mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 560V Največji AC volt 420V
Lastnosti - Energija 120J
natančen opis 680V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 250pF @ 1kHz