FH58-41S-0.2SHW(99)
HiroseHirose
FH58-41S-0.2SHW(99) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH58-41S-0.2SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC 41POS 0.2MM SMD
Podatkovni listi: 1.FH58-41S-0.2SHW(99).pdf2.FH58-41S-0.2SHW(99).pdf3.FH58-41S-0.2SHW(99).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH58-41S-0.2SHW(99)
Številka dela FH58-41S-0.2SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC 41POS 0.2MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija FH58 Višina tona 0.008" (0.20mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena H125309TR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 41
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock, Backlock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti -
FFC, FCB Debelina 0.20mm natančen opis 41 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.2A Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino 1.18µin (0.030µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Top and Bottom Tip konca kabla Notched
Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon, Halogen Free Barva aktuatorja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH58-35S-0.2SHW(99)
FH58-35S-0.2SHW(99)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC 35POS 0.2MM SMD