FH58-41S-0.2SHW
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH58-41S-0.2SHW
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC 41POS 0.20MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH58-41S-0.2SHW.pdf2.FH58-41S-0.2SHW.pdf3.FH58-41S-0.2SHW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH58-41S-0.2SHW
Številka dela FH58-41S-0.2SHW Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC 41POS 0.20MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija FH58 Višina tona 0.008" (0.20mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 41 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 10
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Funkcija zaklepanja Flip Lock, Backlock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti - FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 41 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A