CD80ZU2GA152MYVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD80ZU2GA152MYVKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 440VAC Z5U RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CD80ZU2GA152MYVKA
Številka dela CD80ZU2GA152MYVKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1500PF 440VAC Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5391 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija CD
Ocene X1, Y1 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc Zmogljivost 1500pF