CD85-B2GA221KYGS
TDK CorporationTDK Corporation
CD85-B2GA221KYGS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD85-B2GA221KYGS
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 220PF 250VAC RADIAL
Podatkovni listi: CD85-B2GA221KYGS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD85-B2GA221KYGS
Številka dela CD85-B2GA221KYGS Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 220PF 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5184 pcs Podatkovni list CD85-B2GA221KYGS.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm) Serija CD
Ocene X1, Y1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 445-10543
CD85-B2GA221KYGS-ND
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±10% 250V Ceramic Capacitor B Radial, Disc
Zmogljivost 220pF Aplikacije Safety