CD85-E2GA102MYGS
TDK CorporationTDK Corporation
CD85-E2GA102MYGS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD85-E2GA102MYGS
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL
Podatkovni listi: CD85-E2GA102MYGS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD85-E2GA102MYGS
Številka dela CD85-E2GA102MYGS Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4536 pcs Podatkovni list CD85-E2GA102MYGS.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient E
Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm) Serija CD
Ocene X1, Y1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor E Radial, Disc Zmogljivost 1000pF