CD85-B2GA471KYGKA
TDK CorporationTDK Corporation
CD85-B2GA471KYGKA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD85-B2GA471KYGKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 440VAC RADIAL
Podatkovni listi: 1.CD85-B2GA471KYGKA.pdf2.CD85-B2GA471KYGKA.pdf3.CD85-B2GA471KYGKA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD85-B2GA471KYGKA
Številka dela CD85-B2GA471KYGKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 470PF 440VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija CD
Ocene X1, Y1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc Zmogljivost 470pF