CD85-B2GA471KYVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD85-B2GA471KYVKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 400V RAD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CD85-B2GA471KYVKA
Številka dela CD85-B2GA471KYVKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 470PF 400V RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5626 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija CD
Ocene X1, Y1 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc Zmogljivost 470pF