SXP11C684KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SXP11C684KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXP11C684KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SXP11C684KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SXP11C684KAA
Številka dela SXP11C684KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5473 pcs Podatkovni list SXP11C684KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm) Serija SXP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-6174
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.160" (4.06mm)
Lastnosti High Temperature natančen opis 0.68µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije SMPS Filtering