SXP31C185KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SXP31C185KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXP31C185KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1.8UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SXP31C185KAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SXP31C185KAA
Številka dela SXP31C185KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1.8UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1647 pcs Podatkovni list SXP31C185KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Serija SXP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-6178
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.210" (5.33mm)
Lastnosti High Temperature natančen opis 1.8µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 1.8µF Aplikacije SMPS Filtering