SXP35C335KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SXP35C335KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXP35C335KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SXP35C335KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SXP35C335KAA
Številka dela SXP35C335KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1527 pcs Podatkovni list SXP35C335KAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Serija SXP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-6182
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.210" (5.33mm)
Lastnosti High Temperature natančen opis 3.3µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije SMPS Filtering