SXP15ASMTP
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
SXP15ASMTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXP15ASMTP
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka SENSOR 15PSI ABSOLUTE SMD
Podatkovni listi: SXP15ASMTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SXP15ASMTP
Številka dela SXP15ASMTP Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis SENSOR 15PSI ABSOLUTE SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2550 pcs Podatkovni list SXP15ASMTP.pdf
Napetost - oskrba 12V Sklop zaključka PCB
Paket naprave za dobavitelja - Serija SX SMT
Tip tlaka Absolute Port Style Barbless
Velikost vrat Male - 0.08" (2.05mm) Tube Paket / primer 8-SMD Module
Vrsta izhoda Wheatstone Bridge Izhod 0 mV ~ 112.5 mV (5V)
Druga imena 480-3112 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Delovni tlak 15 PSI (103.42 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 30 PSI (206.84 kPa) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Absolute Male - 0.08" (2.05mm) Tube 0 mV ~ 112.5 mV (5V) 8-SMD Module
Natančnost ±0.5%