SXP27C224KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SXP27C224KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXP27C224KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 500V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SXP27C224KAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SXP27C224KAA
Številka dela SXP27C224KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 500V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2248 pcs Podatkovni list SXP27C224KAA.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm) Serija SXP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-6177
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.330" (8.38mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.210" (5.33mm)
Lastnosti High Temperature natančen opis 0.22µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije SMPS Filtering