SXP41C565KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SXP41C565KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXP41C565KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 5.6UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SXP41C565KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 958 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SXP41C565KAA
Številka dela SXP41C565KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 5.6UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 958 pcs Podatkovni list SXP41C565KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.882" L x 0.230" W (22.40mm x 5.84mm) Serija SXP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-6180
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.780" (19.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.652" (16.55mm)
Lastnosti High Temperature natančen opis 5.6µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 5.6µF Aplikacije SMPS Filtering