SXP21C125KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SXP21C125KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXP21C125KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1.2UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SXP21C125KAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SXP21C125KAA
Številka dela SXP21C125KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1.2UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3665 pcs Podatkovni list SXP21C125KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm) Serija SXP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-6176
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.330" (8.38mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.210" (5.33mm)
Lastnosti High Temperature natančen opis 1.2µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 1.2µF Aplikacije SMPS Filtering